Banko card axess tüm harcamalarda %10 hediye

 • 18 Şubat 2016
Banko card axess tüm harcamalarda %10 hediye

Odea bank banko card kredi kartından harika bir kampanya haberimiz var. Banko card ile yapacağınız tüm alışverişlerden %10 hediye chip para kazanacaksınız. Kampanya kapsamında 16 Şubat- 31 Mart tarihleri arasında yapacağınız TOPLAM alışverişin %10’u kadar puan kazanacaksınız. Tek çekim taksitli, üye, sektör ayrımı olmadan tüm harcamalara kampanyaya dahildir. Toplmada 50 TL kazanabileceksiniz.

Kampanyaya katılmak için KAZAN50 yazın, 8444’e gönderin.

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanya 16 Şubat- 31 Mart 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyaya katılmak için KAZAN50 yazarak, 8444’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. SMS göndermeyen müşteriler kampanyaya dahil olmayacaklardır.
 • Kampanya kapsamında yapılan peşin ya da taksitli tüm harcamaların %10’u kadar chip-para kazanılacaktır.
 • Kampanya kapsamında bir müşteri en fazla 50 TL kazanabilir. Kampanya dahilinde kazanılacak chip-para tutarları 7 Nisan 2016 tarihinde yüklenecek olup, 20 Nisan 2016 tarihine kadar kullanılmayan chip-paralar 21 Nisan 2016 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanyadan sadece asıl kartlar yararlanabilir. Ek ve sanal kartlarla yapılan işlemler kampanya kapsamında değildir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan chip-para tutarlarının yüklenebilmesi için, puan yükleme tarihinde mutlaka kartın açık olması gerekmektedir.
 • Yalnızca alışveriş işlemleri kampanya kapsamında olup, nakit avans ve fatura ödeme işlemleri kampanyaya dâhil değildir. (Mail order, telephone order işlemler de dâhildir.)
 • Kredi kartı ile yapılan alışveriş, iade veya iptal edildiğinde, ilgili işlem için kazanılan chip-paralar geri alınacaktır.
 • Kampanyaya ücretsiz Bank’O Card’lar dahil değildir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. kemal kaltalı dedi ki:

  oadeabank a pek guvenmeyın busekılde kampanya yapıyor..bende kampanyalara katılıyordum..kartıma kampanya puanı yuklendıgı gun kredı kartımı puan varken ve hıç bı neden yokken kartı usulsuz kullanım dıye nedensız yere usulsuz kullanmadım halde kullanıma kapattı ve bana hıç bı detay bılgısıde vermıyor..

 2. hikmet dedi ki:

  kemal kardeş olayı brz aydınlatabılırmısnız usulsuz derken neyı kasedıyosunuz sız normal alışveriş yapmıyomudunuz

 3. kemal kaltalı dedi ki:

  aynen oyle normal alışverış yapıyordum farklı bı seyde kullanmadım banka banada bı net acıklama yapmıyor.herhalde kazandım puanları harcayamam ıçın ıptal ettı kartlarımı bende bı anlam veremedım.odemelerımde duzenlıydı

 4. ilhan dedi ki:

  Kemalbey kwndi pos cihasinizdanmi cekim yaptiniz. yoksa usulsuz harcama diye birseymi olurmuş harcama harcamadir
  istedigim sekilde harcarim onlarami soracagiz nasil harciyacagimizi odemenizde sikinti yoksa ilginc bir olay ben 10 .15 yildir kart kulaniyorum hemen hemen her banka karti var ama basima boyle birsey gelmedi.

 5. hikmet dedi ki:

  ilhan bey doğru diyor bende uzun süredir kart kulanıyom hemen tüm kartlarda var bende kımse bana usulsuz dıye kapatmadı

 6. hikmet dedi ki:

  kemal bey şikayet com da da sızın şikayetnızı gördum sonuc neymiş gerı dönuş olmadımı

 7. kemal kaltalı dedi ki:

  gerı donuş saglamıyorlar taleplerımıde işleme almıyorlar bıle bende ılk defa boyle bıseyle karsılasıyorum dıger banka kredı kartlarım gıbı kullandım normalde.kartıma kampanya puanı yuklendıgı gun kartıma kapattı banka kullanıma bende bı anlam verebılsem

 8. aziz Uludağ dedi ki:

  Müşteri hizmetleri yetkilisi ne cevap veriyor? Bankacı lik kurumsal bir yapı kurallara tabi size bilgi vermek zorundalar

 9. Emin dedi ki:

  Kemal bey, hiç uğraşmayın Odeabank ile, BDDK’ya şikayet edin, siz bankayla değil, Odeabank bu aşamadan sonra BDDK ile uğraşmak zorunda kalsın. Sizin sorularınızı banka yazılı olarak cevaplamak zorunda. Web sayfalarından mail ile ulaşın belirli bir sürede dönüş yapmaları gerekiyor, yaptıkları dönüş sizi tatmin etmezse 60 gün içinde o cevapla BDDK’ya şikayet edebilirsiniz ve BDDK sizin adınıza en net ve kesin cevabı Odeabank’dan alıp size iletecektir. Haksız bir durum varsa da bu mağduriyetiniz giderilir.

 10. aziz Uludağ dedi ki:

  Şubat ayı sonuna kadar olsa dahada güzel olurdu yada harcadık ça anında yüklen se ☺

BİR YORUM YAZ