Beta ayakkabı axess kart kampanyası 1 – 30 Eylül 2018

  • 02 Eylül 2018
Beta ayakkabı axess kart kampanyası 1 – 30 Eylül 2018

Beta ayakkabı axess kredi kartı sahiplerine özel kampanyasında 350 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL değerinde chip para fırsatı sizleri bekliyor. Kampanyada ödemenizi 6 taksitle yapabilirsiniz. Beta axess kart kampanyası 1 – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında geçerli olacak ve hediye chip paralara 15 Ekim 2018 tarihine kadar kullanılabilecektir.

Kampanya Ayrıntıları
  • 1 – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında Beta’da seferde yapılacak ilk 350 TL ve üzeri tek ödeme ve taksitli alışverişinize 50 TL chip-para sunulmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir.
  • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 15 Ekim 2018 tarihine kadar Beta mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 16 Ekim 2018 tarihinde geri alınacaktır.
  • Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir. Kampanyadan chip-para kazanımına sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir. Kazanılan chip-paralar sadece Beta mağazalarında kullanılabilecektir.
  • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 50 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • Axess’e özel Beta’da 13 Temmuz – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında, 3 taksite +3 taksit ile 6 taksit sunulur. Kampanya BKM Express ile yapılan alışverişlerde de geçerlidir. Kampanyaya Axess, Free, Wings,Ticari kartlar, Bank’O Card Axess kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Kampanyaya sanal POS işlemleri dahildir. Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.