Beymen Axess kart kampanyası 100 TL hediye 13-30 Nisan 2017

  • 12 Nisan 2017
Beymen Axess kart kampanyası 100 TL hediye 13-30 Nisan 2017

Axess kredi kartı sahipleri beymen mağazalarından yeni sezon ürünlerden yapacakları 500 TL ve üzeri alışverişlerinde 100 TL hediye çeki kazanacak. Kampanya 13 – 30 Nisan 2017 tarihleri arasında geçerli olacak ve ödemelerinizi 6 taksitle yapabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

  • Axess’e özel Beymen’lerde 13 – 30 Nisan 2017 tarihleri arasında 2017 İlkbahar/Yaz sezonundan yapılacak tüm alışverişlerde 100 TL hediye çeki verilmektedir. Hediye çekleri bir sonraki 500 TL ve üzeri 2017 İlkbahar/Yaz sezonu alışverişlerinde 30 Nisan 2017 tarihine kadar geçerlidir. Hediye çekleri indirime yasaklı ürünlerde geçerli değildir. Çek kullanımı başka bir kampanya ile birleştirilebilir. Kampanya tüm Beymen mağazaları ve butiklerde geçerlidir, online alışverişlerde geçerli değildir.
  • 1 Ocak – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında, Beymen mağazalarında 6 ve www.beymen.com’da 7 aya kadar taksit fırsatı sunulur.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ