Beymen Axess kredi kartı kampanyası 150 TL chip para hediye

  • 01 Ağustos 2018
Beymen Axess kredi kartı kampanyası 150 TL chip para hediye

Beymen mağazalarında 2018 yazına özel kampanya ve indirimlere ek olarak axess kredi kartı ile yapılacak 1000 TL ve üzeri harcamanızda 150 TL değerinde chip para hediye edilecek. Axess ile ödemelerinizi 6 taksitle yapabilirsiniz. Kampanya bu ay 1 – 12 Ağustos 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kazanılan chip-paralar 22 Ağustos 2018’e kadar Beymen mağazalarında kullanılabilecektir.
Kampanya Ayrıntıları
  • 1 – 12 Ağustos 2018 tarihleri arasında Beymen mağazalarında tek seferde yapacağınız ilk 1.000 TL ve üzeri tek ödeme ve taksitli alışverişinize 150 TL chip-para sunulmaktadır.
  • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 22 Ağustos 2018 tarihine kadar Beymen mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 23 Ağustos 2018 tarihinde geri alınacaktır. Online alışverişler ve Hopi mobil ödeme ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahil değildir.
  • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 150 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • 1 Ocak – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında, Axess’e özel Beymen mağazalarında 6 ve www.beymen.com’da 7 aya kadar taksit fırsatı sunulur. Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.