Boyner Ykm axess kart kampanyası 15-25 Kasım 2018

 • 17 Kasım 2018
Boyner Ykm axess kart kampanyası 15-25 Kasım 2018

Axess kredi kartı sahipleri Boyner ve Ykm mağazalarından yapacakları 250 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL değerinde hediye çeki fırsatı sizleri bekliyor. Kampanyaya 15-25 Kasım 2018 tarihleri arasında katılabilirsiniz. Ödemenizi 9 taksit avantajıyla yapabilirsiniz. Kazanılan hediye çeklerini 26 Kasım 2018 tarihine kadar kullanabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları
Axess’e özel 15-25 Kasım 2018 tarihleri arasında Boyner, Boyner Sports, YKM ve YKM Sports Mağazaları’ndan Boyner Anahtar/YKM Kart ile yapılacak 250 TL ve üzeri tüm alışverişlerde 75 TL hediye çeki kazanılır. Hediye çekleri; 15-26 Kasım 2018 tarihleri arasında 250 TL ve üzeri elektrikli ev aletleri harici alışverişlerde kullanılabilir. Kampanyadan bir kişi bir kez faydalanabilir, bir faturada bir çek kullanılır. Çeki sadece kazanan kişi kullanabilir. Çek kullanımı kişiye özel şifreli kampanyalarla birleştirilemez.
Hediye çekleri; Boyner/YKM Outletlerde, Kelebek işaretli ürünlerde, toplu alımlarda, boyner.com.tr’de, Boyner College ürünlerinde, elektrikli ev aletlerinde geçerli değildir. Müşteri hediye çeki kazandığı alışveriş dahilindeki ürünlerin tamamını iade eder ve satış bedeli nakit veya kredi kartına iade sureti ile müşteriye geri verilir ise, hediye çekleri geçerliliğini yitirecek olup, söz konusu alışveriş sebebi ile kazanılan hediye çekinin de Boyner’e iade edilmesi zorunludur. Hediye çekleri ile yapılan alışverişler dahilindeki ürünlerin iadesi halinde, çek bedeli iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır. Çek kazanım ve kullanımında şifreli teklifler hariç olacaktır. Hediye Çeki karşılığı para iadesi yapılamaz.
1 Ocak – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında, Boyner ve www.boyner.com.tr’de Axess’e özel 9 aya kadar taksit sunulur. Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.
Bank’O Card Axess ile en fazla 3 taksit yapılabilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Arkadaşlar axess-kredi-karti almayı düşünüyorum yıllık aidat ücreti nasıl oluyor iadesi kolay oluyor mu

 2. AY dedi ki:

  sn Anonim 19 Kasım 2018, 22:25 çok harcama yaparsan (benim 10-15 bini rahat buluyor) aidat yansıyor ama 1 telefonla bazen 6 ay bazen 1 yıl kapatmama sözüme bazense koşulsuz iade ediliyor… tavsiye ederim…

 3. uA dedi ki:

  hemen yapıyorlar…

 4. Anonim dedi ki:

  Teşekkürler arkadaşlar

 5. AY dedi ki:

  10-15bin tl harcamam ayda değil yılda tekrar yorumumu incelediğimde tarih kapsamı tam belli olmuyor… tekrar yorum yapma ihtiyacı duydum saygılarla…

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.