Kampanya ve İndirim Haberleri

Carrefour axess kart kampanyası 19-28 Şubat 2021

  • 21 Şubat 2021
Carrefour axess kart kampanyası 19-28 Şubat 2021

Carrefour mağazalarında axess kredi kartına özel kampanya kapsamında seçili telvizyonlarda 1299 TL üzeri ödemelerde 100 TL değerinde chip para hediye edilecektir. Kampanya 19-28 Şubat 2021 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
19-28 Şubat tarihleri arasında kampanyaya dahil CarrefourSA mağazalarından yapılacak, kampanyaya dahil 1.299 TL ve üzeri TV alımlarında geçerlidir.
Kampanyadan yararlanmak için kampanyaya dahil olan 1.299 TL ve üzeri TV ödemesinin mağazalarda kasada ayrı tek bir işlem olarak ve kampanyaya özel Akbank Axess Pos terminalinden yapılması gereklidir.
Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz.
Chip-para kampanyası seçili ürün stokları ile sınırlıdır.
Axess, Wings, Free kartlar, Akbank kart ve bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess, Ticari kartlar ve sanal kartlar ise chip-para kampanyasına dahil değildir.
Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 100 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
Kampanya kapsamında mağazalardaki harcamaların kampanyaya özel Akbank Axess POS uygulaması yüklü terminalinden yapılması gerekmektedir. Chippin kasaları ya da uygulaması üzerinden yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir. Sanal postan yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    Merhaba, Axess iptal veya limit düşümü blöfunu artık yemiyor galiba: ( direkt olarak işlemleri yaptı…7 gün sonra kapanacak onaylıyor musun dedi…limiti de cat diye düşürdü…

  2. Necati dedi ki:

    Ben limit artırım talebi yaptım. Uygun bulunmadı tabii. Aradılar diğer kartları düşürün biz size %5 chip para verelim dediler. 2xxx arttı ve 100 TL chip para yüklendi. Garantiyi de tekrar yükselttim. Garanti bu konuda biraz daha bonkör (limit tanımlamada)

BİR YORUM YAZ