Carrefour Axess kart kampanyası 3×75’e 25 TL hediye 10-28 Şubat 2018

  • 16 Şubat 2018
Carrefour Axess kart kampanyası 3×75’e 25 TL hediye 10-28 Şubat 2018

Axess kredi kartı sahipleri Carrefour mağazaları ve internet sitesinden yapacakları 3 adet 75 TL harcamada 25 TL değerinde chip para kazanacak. Kampanya 10-28 Şubat 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanyada farklı gün şartı yoktur, aynı gün 3 adet ödeme yaparak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kazanılan chip paralar anında karta yüklenecektir.

Axess mobil üzerinden kampanyaya katılabilirsiniz.

 

Kampanya Ayrıntıları

  • 10-28 Şubat 2018 tarihleri arasında CarrefourSA’lardan ve carrefoursa.com’dan yapacağınız 3 defa 75 TL ve üzeri harcamaya 25 TL chip-para sunulmaktadır.
  • Kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “KIŞ ” yazıp 4566 ’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler; tüm operatörler tarafından KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilir. Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
  • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 14/03/2018 tarihine CarrefourSA mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 15/03/2018 tarihinde geri alınacaktır.
  • Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
  • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 25 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Srsr dedi ki:

    Ayni gün üst üsre olmuyor

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

<