Carrefour market axess kampanyası 4 – 31 Ocak 2019

 • 05 Ocak 2019
Carrefour market axess kampanyası 4 – 31 Ocak 2019
Axess kredi kartı sahiplerine özel Carrefour kampanyası kapsamında mağazalar ve internet sitesinden farklı günlerde 100 TL ve üzeri 3 adet alışveriş yaparak 25 TL değerinde chip para kazanabilirsiniz. Kampanya 4 – 31 Ocak 2019 tarihleri arasında axess mobil üzerinden katılabilirsiniz.
Kampanya Ayrıntıları
 • 4-31 Ocak 2019 tarihleri arasında CarrefourSA’lardan ve carrefoursa.com’dan farklı günlerde yapacağınız tek ödeme ya da vade farksız 3 defa 100 TL ve üzeri harcamaya 25 TL chip-para sunulmaktadır.
 • Kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “KIŞ” yazıp 4566 ’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler; tüm operatörler tarafından KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilir. Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
 • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 07/02/2019 tarihine CarrefourSA mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 08/02/2019 tarihinde geri alınacaktır.
 • Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
 • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalar ile kampanyadan bir defa en fazla 25 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
 • Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. ÖZCAN BODUR dedi ki:

  Deniz paracard mtv kampanyası var

 2. YAVUZ dedi ki:

  SÖMESTRDE AXESSLEYENLER 50 TL CHİP PARA HEDİYE

  18 Ocak 03 Şubat 2019 tarihleri arasinda kampanyaya kayıt olan müşterilerin oyuncak giyim, kırtasiye, elektronik, restoran, seyahat, eğlence ve konaklama sektörlerinde yapacakları dördüncü 150 TL ve üzeri işleme 50 TL . chip-para verilecektir

 3. Free puan dedi ki:

  nesrin hanım neden kampanya hakkında paylaşım yapmıyorsunuz

 4. fatih dedi ki:

  Paraf ile yurt içi tüm banka POS’larından yapacağınız toplamda 500 TL’lik harcamanıza 40 TL ParafPara verilecektir. Sömestir kampanyası

 5. yavuz dedi ki:

  Rossmann’da Axess ile 18 Ocak – 17 Şubat 2019 tarihleri arasında ilk 100 TL ve üzeri alışverişinize 20 TL chip-para.

  Kampanyadan yararlanmak için ilk harcamadan önce Axess Mobil üzerinden “Hemen Katıl” butonuna tıklanmalıdır

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.