Deriden axess kart kampanyası 75 TL chip para hediye 1-30 Nisan 2018

  • 01 Nisan 2018
Deriden axess kart kampanyası 75 TL chip para hediye 1-30 Nisan 2018

Axess kredi kartı kampanyaları tüm hızıyla devam ediyor. Axess ile Deriden mağazalarında ve internet sitesinden yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişinizde 75 TL değerinde chip para hediye edilecek. Kampanya 1-30 Nisan 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kazanılan chip para aynı gün karta yüklenecek ve 15 Mayıs 2018 tarihine kadar kullanılabilecektir.

Kampanya Ayrıntıları
Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir.
Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 75 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.