Deriden giyim axess kart kampanyası 100 TL hediye 1 – 31 Ocak 2019

  • 03 Ocak 2019
Deriden giyim axess kart kampanyası 100 TL hediye 1 – 31 Ocak 2019

Axess kredi kartı sahipleri Deriden giyim mağazalarında ve internet sitesinden yapacakları 400 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde chip para kazanacak. Kampanya 1 – 31 Ocak 2019 tarihleri arasında axess mobil üzerinden yapılacak katılımlarda geçerli olacaktır.

Kazanılan chip paralar anında yüklenecek ve 15 Şubat 2019 tarihine kadar Deriden mağazalarında kullanılabilecektir.

Kampanya Ayrıntıları
1 – 31 Ocak 2019 tarihleri arasında Deriden mağazalarında ve deriden.com.tr’de tek seferde yapılacak ilk 400 TL ve üzeri tek ödeme ve taksitli alışverişinize 100 TL chip-para sunulmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir.
Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 15 Şubat 2019 tarihine kadar Deriden mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 16 Şubat 2019 tarihinde geri alınacaktır.
Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 100 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.