Divarese ayakkabı 100 TL hediye chip para kampanyası 28 Ekim – 7 Kasım 2017

  • 28 Ekim 2017
Divarese ayakkabı 100 TL hediye chip para kampanyası 28 Ekim – 7 Kasım 2017

Axess kredi kartı sahipleri Divarese ayakkabı mağazalarından yapacakları 500 TL ve üzeri alışverişlerinde 100 TL değerinde chip para kazanıyor. Kampanya 28 Ekim – 7 Kasım 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Ödemelerinizi 7 taksitle yapabilirsiniz.

Kazanılan chip-paralar 19 Kasım 2017 tarihine kadar Divarese mağazalarında kullanılabilecektir.

Kampanya Ayrıntıları

  • Axess’e özel 27 Ekim – 7 Kasım 2017 tarihleri arasında Divarese’de 500 TL ve üzeri tek çekim ve taksitli ilk alışverişe 100 TL chip-para kampanyasında kazanılan chip-paralar aynı gün karta yansıyacaktır. Kazanılacak chip-paralar Divarese mağazalarında kullanılabilecek, geçerlilik tarihi 19 Kasım 2017’dir. Kullanılmayan chip-para’lar 20 Kasım 2017 tarihinde geri alınacaktır.
  • Online alışverişler ve Hopi mobil ödeme ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyaya dahil olacak kartlar; Axess, Wings, Free, Neo. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar puan kampanyasına dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para da iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilir ve 100 TL chip-para kazanabilir.
  • 1 Ocak – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında, Divarese ve www.divarese.com.tr’de Axess’e özel 7 aya kadar taksit fırsatı sunulur. Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.