Divarese ayakkabı Axess kart kampanyası 300 TL’ye 50 TL hediye

  • 03 Aralık 2016
Divarese ayakkabı Axess kart kampanyası 300 TL’ye 50 TL hediye

Divarese mağazalarında Axess kredi kartı sahiplerine özel kampanya kapsamında 300 TL ve üzeri alışverişlerinizde 50 TL değerinde chip para kazanma fırsatı sunuluyor. Kampanya 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerli olacak olup 6 taksitle ödeme yapabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

  • 1 – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında Divarese mağazaları ve www.divarese.com.tr ’de tek çekim ve taksitli ilk alışverişe 50 TL chip-para kampanyasında kazanılan chip-paralar aynı gün karta yansıyacaktır.
  • Kazanılacak chip-paralar Divarese mağazalarında kullanılabilecek, geçerlilik tarihi 15 Ocak 2017’dir. Kullanılmayan chip-para’lar 16 Ocak 2017 tarihinde geri alınacaktır.
  • Kampanyaya dahil olacak kartlar; Axess, Wings, Free, Neo. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar puan kampanyasına dahil değildir.
  • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilir ve 50 TL chip-para kazanabilir.
  • 1 Temmuz 2016 – 31 Ocak 2017 tarihleri arasında Divarese mağazaları ve www.divarese.com.tr ‘de 6 taksit fırsatı sunulacaktır. Kampanya 2 taksitli alışverişlerde +4 taksit olarak uygulanmaktadır. Artı taksit kampanyalarından Axess, Wings, Axess exi26 asıl/ ek ve sanal kart sahipleri, Free ve Bank O’Card Axess sahipleri faydalanabilir. Free için chip-para, artı taksit kampanyasına katılım ücreti işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Yasal Mevzuat gereği, tekstil ve ayakkabı sektöründe mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, bireysel kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.