Kampanya ve İndirim Haberleri

Efor giyim axess kart kampanyası 20 Nisan – 20 Mayıs 2019

  Efor giyim axess kart kampanyası 20 Nisan – 20 Mayıs 2019

  Efor giyim mağazalarında axess kredi kartı sahiplerine özel kampanya kapsamında yapacağınız 750 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde chip para fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya 20 Nisan – 20 Mayıs 2019 tarihleri arasında axess mobilden yapılacak katılımlarda geçerlidir.

  Kampanya Ayrıntıları
  20 Nisan – 20 Mayıs 2019 tarihleri arasında Efor mağazalarından tek seferde yapılacak ilk 750 TL ve üzeri tek ödeme ve taksitli alışverişinize 100 TL chip-para sunulmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir.
  Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 2 Haziran 2019 tarihine kadar Efor mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 3 Haziran 2019 tarihinde geri alınacaktır.
  Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir. Online alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 100 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  5 Aralık 2018 – 30 Haziran 2019 tarihleri arasında Efor mağazalarından yapacağınız alt limitsiz ve vade farksız 2-3 taksitli alışverişlerinizde, artı 4 taksit imkanı sunulmaktadır. Artı taksit ilavesiyle taksit sayısı 6 ve 7 taksit ile sınırlıdır. Online alışverişler kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya Axess, Free, Wings, Ticari kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Bank’O Card Axess dahil değildir. Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır. Bank’O Card Axess ile en fazla 3 taksit yapılabilmektedir. 50.000TL ve üzeri limitli Ticari Kredi Kartları ile yapılan taksitli işlemlerde, işlem tutarı üzerinden Taksitli İşlem Komisyonu tahsil edilmektedir.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.