Ereyon Axess kart kampanyası 100 TL hediye

 • 28 Şubat 2017
Ereyon Axess kart kampanyası 100 TL hediye

Axess kredi kartı sahipleri internet mağazası Ereyon.com.tr adresinden yapacakları 500 TL üzeri alışverişlerde 50 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde chip para kazanacak. Kampanya 1-31 Mart 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

○ Kampanya kapsamında 01-31 Mart 2017 tarihleri arasında Ereyon.com.tr’den tek seferde yapılacak 500-999,99 TL arasındaki alışverişlere 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlere ise 100 TL chip-para hediye edilecektir.
○ Kampanya katılımı için harcamadan önce “EREYON” yazıp SMS ile 4566’ya gönderilmesi veya axess.com.tr sitesinde yer alan kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” butonu ile kayıt olunması gerekmektedir. SMS gönderimi sonrası “kayıt oldunuz” mesajı gelecektir.
○ Kampanya kart bazında değil, müşteri bazındadır. Her müşteri bir kez chip-para kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum chip-para tutarı 100 TL’dir.
○ Kazanılan chip-paralar aynı gün karta yansıyacaktır.
○ Kazanılan chip-paraların son kullanma tarihi 15 Nisan 2017’dir. Kullanılmayan chip-paralar 16 Nisan 2017 tarihinde geri alınacaktır.
○ Kampanyadan Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Free, Neo ve de Akbank sanal kartları yararlanacak olup, Bank’O Card Axess dahil değildir.
○ Kampanya “Takı, Mücevher ve Altın” kategorisinde yapılan alışverişlerde ve kontör alışverişlerinde geçerli değildir.
○ Kampanya süresince, kampanya koşullarının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.
○ İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
○ Katılım için gönderilen SMS’ler; Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom tarafından 0,65 TL (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir.
○ Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
○ Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Faruk dedi ki:

  İlk yorum benden :) Ereyondan altın alışverişi puan kazandırıyor mu? Saygilar

 2. Puan canavarı dedi ki:

  Bu ne ya boyle

 3. Srsr dedi ki:

  Nesrin hn world 600 e 50 başladı

 4. Ferhat dedi ki:

  Bankocardaxessten akaryakit ve markette 150 tl alisverise 10 tl toplamda 50 tl chippara

 5. Ferhat dedi ki:

  MART yazip 8444e gonder

 6. Anonim dedi ki:

  altına puan verilse bile ereyonda altın alışverişi yapılmaz altın fiyatları çok pahalı

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.