Kampanya ve İndirim Haberleri

Evidea axess kredi kartı kampanyası 400’e 50 TL hediye 8 – 31 Ağustos 2020

  • 08 Ağustos 2020
Evidea axess kredi kartı kampanyası 400’e 50 TL hediye 8 – 31 Ağustos 2020

Evidea mağazaları ve internet sitesinden axess kredi kartına özel kampanya kapsamında yapacağınız 400 TL ve üzeri ödemelerde 50 TL değerinde chip para hediye edilecek. Kampanyaya axess mobil uygulamasından 8 – 31 Ağustos 2020 tarihleri arasında katılabilirsiniz.
Kampanya Ayrıntıları
8 – 31 Ağustos tarihleri arasında Evidea mağazaları ve www.evidea.com’dan yapacağınız 400 TL ve üzeri ilk tek ödeme alışverişinize 50 TL chip-para sunulmaktadır . Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 7 Eylül 2020 tarihine kadar Evidea mağazalarında kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-paralar sonrasında tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilir.
Kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “EVIDEA” yazıp 4566 ’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
Axess, Wings, Free, Akbank Kart ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar puan kampanyasına dahil değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ