Gittigidiyor Axess kart kampanyası 100 TL hediye 1-15 Eylül

  • 30 Ağustos 2016
Gittigidiyor Axess kart kampanyası 100 TL hediye 1-15 Eylül

Axess kredi kartı sahipleri bu ay 1-15 Eylül 2016 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında online alışveriş sitesi gittigidiyor.com üzerinden yapacakları 500 TL üzeri ödemelerde 50 TL, 1000 TL üzeri ödemelerde 100 TL değerinde chip para kazanacak.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanya katılımı için ödeme yapmadan önce ‘GİTTİGİDİYOR’ yazıp SMS ile 4566’ya gönderilmesi gerekmektedir. SMS gönderimi sonrası ‘kayıt oldunuz’ mesajı gelecektir. SMS gönderilmeden yapılan ödemeler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
www.axess.com.tr sitesinde yer alan “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.
Kazanılan chip-para’lar aynı gün karta yansıyacak, yüklendikten sonra 10 gün boyunca kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-para’lar yüklemeden sonraki 11. gün silinecektir.
Kampanyadan Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Free, Neo ve de Akbank sanal kart sahipleri yararlanabilir. Bu kartlardan tek seferde yapılacak 500 TL üzeri ve vade farksız taksitli ödemeler kampanya kapsamında değerlendirilecektir. Kampanyadan kazanılacak puan tutarı en fazla 100 TL’dir.
Kampanyaya Bank o’card Axess dahil değildir.
Kampanya süresince, kampanya koşullarının sağlandığı ilk alışverişten puan kananılabilir.
BKM Express’inize tanımlı kartlar ile yapılan ödemeler kampanyaya dahildir.
Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, Chip-Para yüklemesi yapılmayacaktır.
Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)’dir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.