Gittigidiyor Axess kart kampanyası 100 TL hediye 1-31 Temmuz 2016

  • 30 Haziran 2016
Gittigidiyor Axess kart kampanyası 100 TL hediye 1-31 Temmuz 2016

Online alışveriş sitesi gittigidiyor.com adresinde Axess kredi kartına özel kampanya kapsamında yapacağınız 500 TL üzeri harcamalarda 50 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde chip para kazanma fırsatı bu ay 1-31 Temmuz 2016 tarihleri arasında sizleri bekliyor olacak.

Kampanya sadece vade farksız taksitli ödemelerde geçerlidir.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanya kart bazında değil, kullanıcı bazında olacaktır. Her GittiGidiyor kullanıcısı bir kez chip-para kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum chip-para tutarı 100 TL’dir.
Kampanya katılımı için ödeme yapmadan önce ‘GİTTİGİDİYOR’ yazıp SMS ile 4566’ya gönderilmesi gerekmektedir. SMS gönderimi sonrası ‘kayıt oldunuz’ mesajı gelecektir. SMS gönderilmeden yapılan ödemeler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
www.axess.com.tr sitesinde yer alan “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.
Kazanılan chip-para’lar aynı gün karta yansıyacak, yüklendikten sonra 10 gün boyunca kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-para’lar yüklemeden sonraki 11. gün silinecektir.
Kampanyadan Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Free, Neo ve de Akbank sanal kart sahipleri yararlanabilir. Bu kartlardan tek seferde yapılacak 500 TL üzeri ve vade farksız taksitli ödemeler kampanya kapsamında değerlendirilecektir. Kampanyadan kazanılacak puan tutarı en fazla 100 TL’dir.
Kampanyaya Bank o’card Axess dahil değildir.
Kampanya süresince, kampanya koşullarının sağlandığı ilk alışverişten puan kananılabilir.
BKM Express’inize tanımlı kartlar ile yapılan ödemeler kampanyaya dahildir.
Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, Chip-Para yüklemesi yapılmayacaktır.
Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)’dir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Mehmet dedi ki:

    Mesela cep telefonu alsak puan yüklenmez mi?taksit yok cep telefonuna.

  2. Nesrin Özkaya dedi ki:

    Mehmet bey kampanya ayrıntılarına göre yüklenmeyecek.

BİR YORUM YAZ