Kampanya ve İndirim Haberleri

Gittigidiyor axess kart kampanyası 16-30 Eylül 2020

  • 16 Eylül 2020
Gittigidiyor axess kart kampanyası 16-30 Eylül 2020

Axess kredi kartı sahipleri Gittigidiyor üzerinden yapacakları 500 TL üzeri ödemelerde 50 TL, 1000 TL üzeri ödemelerde 75 TL değerinde chip para kazanacak. Kampanyaya 16-30 Eylül 2020 tarihleri arasında axess mobil uygulamasından katılabilirsiniz.

Üstelik Peşin Fiyatına 6 taksit fırsatıyla!

Kampanya Ayrıntıları

Kampanya kapsamında 16-30 Eylül 2020 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 500-999,99 TL arasındaki alışverişlere 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlere ise 75 TL chip-para sunulmaktadır.
Kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından GİTTİGİDİYOR yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olması gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez chip-para kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum chip-para tutarı 75 TL’dir.
Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz.
Kampanyadan Axess, Wings, Free, Neo, ticari kartlar ve Akbank sanal kartları yararlanacaktır. Kampanyaya Bank’O Card Axess dahil değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Salih dedi ki:

    Sarıkız alımında puan yükleniyor mu acaba deneyen var mı

  2. Efe dedi ki:

    Sarıkız olumlu ayrıca elektronik kampanyasından da 10 TL yüklüyor

  3. aykut dedi ki:

    sarıkızda karınız ne olacakki? ancak gittigidiyoru kazandırırsınız. hiç bir karı olmaz aksine daha zarar.

BİR YORUM YAZ