Kampanya ve İndirim Haberleri

Gittigidiyor axess kredi kartı kampanyası 1 – 15 Kasım 2020

 • 27 Ekim 2020
Gittigidiyor axess kredi kartı kampanyası 1 – 15 Kasım 2020

Gittigidiyor son kredi kartı kampanyasında Kasım ayında axess kredi kartı sahiplerine özel 75 TL chip para hediye edecek. Kampanya kapsamında 500 TL üzeri ödemelerde 50 TL, 1000 TL üzeri ödemelerde 75 TL kazanacaksınız. Kampanyaya axess mobil uygulamasından 1 – 15 Kasım 2020 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Kampanyadan Axess, Wings, Free, Neo ve Akbank kart, ticari kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartları yararlanacaktır.

Kampanyaya Bank’O Card Axess dahil değildir.
Axess Mobil ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir. Tüzel müşterilerin tüm ticari kredi kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapılması gerekmektedir.

Kampanya; Mücevher, Takı, Saat kategorisindeki “Külçe, Ziynet Altın” alt kategorilerinde ve Otomobil, Motosiklet kategorisindeki “araç satışlarında” geçerli değildir. Aynı sepet içerisinde birden fazla ürün satın almanız durumunda, satın aldığınız ürünlerden biri geçerli olmayan kategorilerden birine dahilse, diğer ürünler için kampanyadan yararlanamazsınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. OmerT dedi ki:

  Kampanya vasat. Chip-para düşük ve GittiGidiyor diğer sitelere göre (n11,trendyol, vs) daha pahalı. Öyle olunca avantajı olmuyor

 2. Mahmut dedi ki:

  Onceden haber vermeniz super tebrik ederim kampanya iyi gittigidiyorda alacağınızı iyi kestirmeniz gerekiyor diğer sitelere göre pahali bende komisyon yüksek orda herkese tskler

 3. Roseali dedi ki:

  Fiyatlar çok yüksek .Astarı yüzünü geciyo.

 4. Mahmut dedi ki:

  Aslında Nesrin hanım hediye çeki bölümünün olsa kullanmadığımız hediye çeklerini orda paylasabilmek iyi olabilir maxipuan kampanyasi paylaştım isinize ya
  Rayabilir

BİR YORUM YAZ