Kampanya ve İndirim Haberleri

Gittigidiyor axess kredi kartı kampanyası 16-31 Mayıs 2020

 • 16 Mayıs 2020
Gittigidiyor axess kredi kartı kampanyası 16-31 Mayıs 2020

Gittigidiyor Mayıs ayı 2. dönem kredi kartı kampanyasında gönlümüzn efendisi axess ile anlaşmış ama 75 TL’de kalmış. Axess ile 500 TL üzeri harcamada 50 TL, 1000 TL üzeri harcamada 75 TL değerinde chip para hediye edilecek. Kampanya 16-31 Mayıs 2020 tarihleri arasında axess mobil üzerinden yapılacak katılımlarda geçerlidir.

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanya kapsamında 16-31 Mayıs 2020 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 500-999,99 TL arasındaki alışverişlere 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlere ise 75 TL chip-para sunulmaktadır.
 • Kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından GİTTİGİDİYOR yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olması gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
 • Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez chip-para kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum chip-para tutarı 75 TL’dir.
 • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz.
 • Kampanyadan Axess, Wings, Free, Neo, ticari kartlar ve Akbank sanal kartları yararlanacaktır. Kampanyaya Bank’O Card Axess dahil değildir.
 • Kampanya; Mücevher, Takı, Saat kategorisindeki “Külçe, Ziynet Altın” alt kategorilerinde ve Otomobil, Motosiklet kategorisindeki “araç satışlarında” geçerli değildir. Aynı sepet içerisinde birden fazla ürün satın alınması durumunda, satın alınan ürünlerden biri geçerli olmayan kategorilerden birine dahilse, diğer ürünler için kampanyadan yararlanılamayacaktır.
 • Kampanya süresince, kampanya koşularının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.
 • Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
 • Axess Mobil ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.
 • Tüzel müşterilerin tüm ticari kredi kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapılması gerekmektedir.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Mahzun dedi ki:

  Adnmin Axess kkarti iadesinde zorluk çıkarıyor mu eskiden böyle değildi

 2. Anonim dedi ki:

  sarıkıza veriyor mu, deneyen var mı?

 3. ÖZCAN dedi ki:

  SARIKIZA ŞİMDİYE KADAR HEP VERDİ AXESS

 4. djyavuz dedi ki:

  Ailenden birisini AXESS kredi kartılı yap 50 chip para + 75 gittigidiyor chip kazanırsın ben böyle yapıyorum… Kredi kartını hemen 1 günde şubeden teslim alıyorsun… Başvurduktan sonra… 5 AY BOYUNCA HER AY 50 TL CHİP KAZANIRSIN…..

 5. aykut dedi ki:

  sarıkız geçerli olurda fiyatlar yüksek kazancınız ne olacak sarı kızdan?

 6. G.A. dedi ki:

  djyavuz 5 ay boyunca nasıl oluyor her ay 50 TL chip para açıklar mısın?

 7. djyavuz dedi ki:

  Şimdi Axess’li olmanın tam zamanı!
  30 Haziran’a kadar Axess kredi kartı sahibi olanlar, her ay 50 TL ve üzeri internet harcamalarına %10 axees,, axess web sitesine giriş başvurunu yap perşembe günü başvuru yap şubeden teslim al….

BİR YORUM YAZ