Kampanya ve İndirim Haberleri

Gülaylar altın axess kart kampanyası 1 – 31 Mayıs 2019

  Gülaylar altın axess kart kampanyası 1 – 31 Mayıs 2019

  Axess kredi kartı sahipleri Gülaylar altın ve pırlanta mağazalarından yapacakları 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde chip para kazanacak. Kampanya 1 – 31 Mayıs 2019 tarihleri arasında Gülaylar mağazalarında ve www.gulaylar.com’da geçerli olacaktır.

  Axess mobil üzerinden kampanyaya katılabilirsiniz.

  Kampanya Ayrıntıları
  1-31 Mayıs 2019 tarihleri arasında kampanyaya dahil Gülaylar mağazalarında ve gulaylar.com’dan yapılacak ilk 1.000 TL ve üzeri alışverişe 100 TL chip-para sunulmaktadır.
  Kampanya katılımı için harcamadan önce Axess Mobil üzerinden “Hemen katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Axess Mobil ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  SMS ile kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “GULAYLAR” yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir.
  Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 15 Haziran 2019 tarihine kadar Gülaylar mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 16 Haziran 2019 tarihinde geri alınacaktır.
  Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
  Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 100 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.