Gülaylar altın axess kredi kartına özel 200 TL hediye kampanyası 1-31 Mayıs 2018

 • 01 Mayıs 2018
Gülaylar altın axess kredi kartına özel 200 TL hediye kampanyası 1-31 Mayıs 2018

Axess kredi kartı sahipleri Gülaylar altın ve pırlanta mağazaları, gulaylar.com.tr internet sitesinden yapacakları 1500 TL ve üzeri alışverişlerinde 200 TL değerinde chip para kazanacak. Kampanya 1-31 Mayıs 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Ziynet altın alımlarında hediye chip para gelirse çok iyi olacaktır.

Kazanılan chip-paralar 15 Haziran 2018 tarihine kadar Gülaylar mağazalarında kullanılabilecektir.

Kampanya Ayrıntıları

 • 1-31 Mayıs 2018 tarihleri arasında Gülaylar mağazaları ve Gülaylar.com.tr’de yapacağınız ilk 1500 TL ve üzeri harcamaya 200 TL chip-para imkanı sunulmaktadır.
 • Kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “GULAYLAR” yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler; tüm operatörler tarafından KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilir.
 • Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
 • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 15 Haziran 2018 tarihine Gülaylar mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 16 Haziran 2018 tarihinde geri alınacaktır.
 • Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
 • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalar toplamında, kampanyadan bir defa en fazla 200 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır. Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Çeyrek yada gram altın şartı koymamışlar internet sitesindede çeyrek satışı var alan varmı daha önce

 2. Murat dedi ki:

  Nesrin hanim boyle apaçık yazıyorsunuz ziynet alımı falan sonra bankalar uyanıyor. World bu site sayesinde uyandı art niyet sözleşmesini ekledi bu gisisle tüm bankları uyandircazsiniz bilen zaten biliyor bu işi

 3. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Murat bey Gülaylar zaten kuyumcu altın alımında engel olsa banka zaten yazardı.

 4. Anonim dedi ki:

  Sitede kargo ücreti 50₺ yazıyor.Çok fazla değilmi?

 5. kartkolik... dedi ki:

  arkadaşlar ben daha önce cardfınansla altın aldım bu fıırmada puan mesajı geldı ertesı gun benı gulaylar aradı dedıkı sızın puanlar yatırmayız cunku sız altın almışınız bende ıptal et dedım aldım kapatım cunku fırma bu puanları karşılıyor

 6. Anonim dedi ki:

  bu işe girmeyin astarı yüzünden pahalıya geliyor

 7. Anonim dedi ki:

  Kendini bankadan uyanık sanan adamlar var bu chip paralar vergiden dusuluyor
  Bankaci arkadaşlar yapıyor sen gelmiş 50-100 peşinde sin kimse duymasın diye

 8. Anonim dedi ki:

  Ben şimdi sitesinde Whastsab dan sordum ziynet de geçerli diyor yarın AVM gidip bakicam haber veririm

 9. Anonim dedi ki:

  Anonim yaptığında burdan haber et senden haber bekliyoruz

 10. Anonim dedi ki:

  Araştırma sonucu mağaza da yok malum satilmiyor ürün sitesinde var sitesinde de alınca chip para kazanılıyor fakat chip parayı sitede harcayamiyorsun mağazada harcama istiyor site de kargo ücreti 50 TL ;) mağazada zaten geçmiyor anlicaniz boş iş kazandınız chip para ile mağazada kolye küpe alırsınız işine gelen kargo ücretini göz önünde de bulundurunuz

 11. adalet43 dedi ki:

  Hiç bir mağazada mi yok acaba

 12. kartkolik... dedi ki:

  arkadaşlar ınternete alınız teslımatı magazayı secın kargo ödemesınız nasıl fıkır

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.