Kampanya ve İndirim Haberleri

Hızlıal Axess kart kampanyası 1-15 Ağustos 2015

  • 30 Temmuz 2015
Hızlıal Axess kart kampanyası 1-15 Ağustos 2015

Axess kredi kartı sahipleri hizlial.com online alışveriş sitesinden yapacakları 500 TL üzeri alışverişlerde 25, 1000 TL üzeri alışverişlerde 50 TL değerinde chip para hediye ediyor. Kampanya 1-15 Ağustos 2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Maalesef bankalar son aylarda iyice cimrileşti 1000 TL’ye 100 TL puanları artık zor görüyoruz.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanya katılımı için ‘hizlial’ yazıp SMS ile 4566’ya gönderilmesi gerekmektedir.
Kazanılan chip paraların son kullanma tarihi 20/08/2015’tir. Kullanılmayan chip paralar 21/08/ 2015 tarihi itibari ile geri alınacaktır.
Kampanyadan Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Fish, Free, Neo ve de sanal kart ile tek seferde yapılacak 500 TL üzeri tek ödeme ve vade farksız taksitli işlemlerde geçerli olup, bu kampanyadan kazanılacak puan tutarı en fazla 100 TL olacaktır.
Kampanyaya Bank o’card Axess dahil değildir.
Kazanılan chip-para’lar aynı gün karta yansıyacaktır.
Kampanya ‘Takı, Mücevher ve Altın’ kategorisinde yapılan alışverişlerde ve kontör alışverişlerinde geçerli değildir.
Kampanya süresince, kampanya koşularının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.
İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi dokuz ayı geçemez. Kuyumla ilgili harcamalarda bu süre dört ayı geçemez. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyonla ilgili harcamalarda ve yemek, gıda, akaryakıt ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz. Ticari kartlar bu kapsama dahil değildir.
Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
Toplu ve ticari olarak değerlendirilebilecek alımlar kampanya dışındadır, bu siparişler iptal edilecek veya puan kazandırılmayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ