Kampanya ve İndirim Haberleri

Huawei axess kredi kartı kampanyası 200 TL indirim 1-31 Mart 2021

  • 01 Mart 2021
Huawei axess kredi kartı kampanyası 200 TL indirim 1-31 Mart 2021

Axess kredi kartı sahipleri Huawei internet sitesi üzerinden yapacakları 4000 TL ve üzeri harcamalarında 200 TL indirim fırsatından yararlanacak. Kampanyaya axess mobilden 1-31 Mart 2021 tarihleri arasında katılarak “Promosyon Kodu Al” butonunu tıklayın ve kampanya kodunuzu alın.

Kampanya Ayrıntıları
Axess Mobil’e özel 1-31 Mart 2021 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 4.000 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 200 TL indirim sunulmaktadır.
Kampanya sadece shop.huawei.com/tr adresinden yapılan alışverişlerde geçerlidir, Huawei mağazaları kampanyaya dahil değildir.
Kampanyadan faydalanmak için, ilk harcamadan önce Axess Mobil’den “Promosyon Kodu Al” butonunun tıklanarak kampanya kodunun alınması gerekmektedir. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Alınan kodlar 1 kez kullanılabilecektir.
Kampanyadan faydalanmak için ödeme işlemi sırasında indirim kodunun shop.huawei.com/tr adresindeki ilgili alana girilmesi gerekmektedir.
Kampanya shop.huawei.com/tr adresinde yer alan Mate P40 Pro dışındaki tüm ürünlerde geçerlidir. Müşteri tarafından iptal/iade edilen siparişler için kazanılan indirim kuponu iptal edilir. İndirim firma tarafından işlem anında uygulanmaktadır.
Kampanyaya Axess, Free, Wings, Neo ve Akbank Kart ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Tüzel müşteriler hariç olmak üzere, Ticari kartlar kampanyaya dahildir.
Kampanyaya sadece bireysel müşteriler ve şahıs şirketi sahibi müşteriler katılabilir. Tüzel müşteriler kampanyadan yararlanamaz.
Bank’O Card Axess kartlar kampanyaya dahil değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ