Huzur giyim axess kart kampanyası 300’e 50 TL hediye 5-30 Eylül 2017

  • 06 Eylül 2017
Huzur giyim axess kart kampanyası 300’e 50 TL hediye 5-30 Eylül 2017

Axess kredi kartı sahipleri Huzur giyim mağazalarından yapacakları 300 TL ve üzeri alışverişlerinde 50 TL değerinde chip para kazanacak. Kampanya 5 – 30 Eylül 2017 tarihleri arasında geçerli olacak ve +3 taksit kolaylığı sunulacaktır.

Kazanılacak chip-paralar 15 Ekim 2017 tarihine kadar Huzur Giyim mağazalarında kullanılabilecektir.

Kampanya Ayrıntıları

Chip-para kampanyası 300 TL ve üzeri tek ödeme ve taksitli işlemlerde geçerli olup, bu kampanyadan kazanılacak puan tutarı en fazla 50 TL olacaktır. Kazanılan chip-paralar aynı gün karta yansıyacaktır. Kazanılacak chip-para geçerlilik tarihi 15 Ekim 2017’dir. Kullanılmayan chip-para’lar 16 Ekim 2017’de geri alınacaktır.
Kampanyaya dahil olacak kartlar; Axess, Wings, Free, Neo. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar chip-para kampanyasına dahil değildir. Chip-para kampanyası müşteri bazındadır, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilir ve en fazla 50 TL chip-para kazanabilir. İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
Artı 3 taksit kampanyası, 50 TL ve üzeri 2-9 arası taksitli alışverişlerde geçerlidir. Artı taksit kampanyasından Axess, Wings, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri, Free ve Bank O’Card Axess sahipleri faydalanabilir. Free için chip-para, artı taksit kampanyasına katılım ücreti işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.