Kampanya ve İndirim Haberleri

İstanbul kart axess kampanyası 90 TL chip para hediye

  • 21 Ocak 2020
İstanbul kart axess kampanyası 90 TL chip para hediye

Axess kredi kartı sahipleri İstanbul kart yüklemelerine özel 90 TL’ye varan hediye chip para fırsatı sizi bekliyor. Kampanya kapsamında axess mobilden otomatik bakiye yükleme talimatı verenlere her yüklemede %10 olarak her ay 30 TL olmak üzere toplamda 90 TL hediye edilecek.

Kampanya Ayrıntıları

Axess Mobil üzerinden verilen İstanbulkart otomatik bakiye yükleme talimatı ile yapılacak her yüklemede yüzde 10 chip-para kazanma imkanı sunulmaktadır. Ayda en fazla 30 TL, toplamda 90 TL chip-para kazanılabilecektir. Son gün 20 Nisan 2020.
Kampanyaya katılmak için, Axess Mobil üzerinden otomatik bakiye yükleme talimatı verilmesi öncesinde Axess Mobil kampanya sayfasında bulunan “Katıl” butonuna tıklayarak kayıt olmak gerekmektedir. Axess Mobil ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
Otomatik bakiye yükleme talimat vermek için Axess Mobil’de Kartlar alanındaki “İşlemler” menüsü altından “İstanbulkart İşlemleri” adımı kullanılabilir.
Kampanyadan yararlanmak için müşterinin kampanya dönemi boyunca Axess Mobil’de otomatik bakiye yükleme talimatı verilmiş en az bir tane İstanbulkart’ı olması gerekmektedir.
Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştikten sonra karta yüklenecektir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para geri alınacaktır. Chip-para’nın kullanılması halinde ekstreye ilgili tutar borç yansıtılacaktır.
Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanya kapsamında asıl kartları ile toplamda en fazla 90 TL chip-para kazanabilir. 20 Ocak – 20 Şubat, 21 Şubat- 20 Mart, 21 Mart- 20 Nisan tarihlerinden oluşan 3 farklı dönemde her bir dönem için en fazla 30 TL, toplamda 90 TL chip-para kazanılabilir.
Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir.
Axess Mobil üzerinden verilen otomatik bakiye yükleme akışı dışında yapılacak bakiye yüklemeler kampanyaya dahil edilmeyecektir.
İstanbulkart bakiyesi otomatik talimatta belirtilen limitin altına düştükten sonra, en geç 1 gün içerisinde ilgili karta bakiye yüklemesi yapılacaktır.
Axess ve Wings kredi kartları ile banka kartı kampanyaya dahildir.
Ek kartlar ve Sanal kartlar kampanyaya dahil değildir.
Free ve Bank’O Card Axess kartları kampanyaya dahil değildir.
Sadece bireysel müşteriler ve şahıs şirketi sahibi müşteriler katılabilir. Tüzel müşteriler kampanyadan yararlanamaz.
Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ