Kampanya ve İndirim Haberleri

İstegelsin axess kredi kartı ile ödemede 20 TL indirim 1-15 Ağustos 2020

  • 01 Ağustos 2020
İstegelsin axess kredi kartı ile ödemede 20 TL indirim 1-15 Ağustos 2020

Axess kredi kartınızla istegelsin online marketten yapacağınız 180 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim fırsatı sizi bekliyor. Kampanya 1-15 Ağustos 2020 tarihleri arasında axess mobil uygulamasından yapılacak katılımlarda geçerlidir.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanya kapsamında 1-15 Ağustos 2020 tarihleri arasında istegelsin uygulamasından yapılacak 180 TL ve üzeri ilk alışverişte 20 TL indirim sunulacaktır.
Kampanyaya Axess, Free, Wings, Neo ve Akbank kart, ticari kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Kampanyaya Bank’O Card Axess dahil değildir.
Kampanyaya Sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
Kampanyaya katılmak için, Axess Mobil üzerinden, ilk harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Axess Mobil ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Axess Mobil ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir.
Kazanılan indirim tutarı 2 iş günü içinde ekstrenize yansıtılacaktır. Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Kampanyada indirim kazanan işlemin iptali veya değişikliği nedeniyle kısmi yada tüm ödemenin iadesi durumunda, kazandırılan indirim tutarı hesap özetine/ ekstresine borç kaydedilir.
Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
Kampanyadan her kullanıcı bir defa yararlanabilecektir.
Kampanya İstanbul, Kocaeli, Ankara ve Bodrum’da geçerlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Nesrin Özkaya dedi ki:

    AbdllhY teşekkürler.

BİR YORUM YAZ