Kampanya ve İndirim Haberleri

Koton axess kart kampanyası %10 indirim 29 Temmuz-1 Eylül 2020

  • 01 Ağustos 2020
Koton axess kart kampanyası %10 indirim 29 Temmuz-1 Eylül 2020

Koton internet sitesinde axess kredi kartına özel kampanya kapsamında seçili çocuk-bebek ürünlerinde %10 indirim fırsatı sizi bekliyor. Seçili ürünler olması tam bir saçmalık olsada değerlendirmek isteyenler 29 Temmuz-1 Eylül 2020 tarihleri arasında axess mobil uygulamasından indirim kodlarını alabilirler.

Kampanya Ayrıntıları

Axess Mobil’e özel 29 Temmuz – 1 Eylül 2020 tarihleri arasında yapılacak seçili çocuk-bebek ürünlerinden yapılacak alışverişte %10 indirim sunulmaktadır. Kampanya sadece koton.com/tr/cocuk-bebek-urunleri/c/M01-G381 linki içerisendeki ürünlerde geçerlidir. Link üzerinden yapılmayan alışverişlerde kampanya geçerli değildir. İndirimden faydalanmak için promosyon kodunun Sepet bölümündeki Promosyon Kodu alanına girilmesi gerekmektedir. Başka kampanyalar ile birleştirilemez. Müşteri tarafından iptal/iade edilen siparişler için kazanılan indirim kuponu iptal edilir. İndirim firma tarafından uygulanmaktadır.
Kampanyadan sadece Axess Mobil üzerinden ilk harcamadan önce “Promosyon Kodu Al” butonuna tıklayarak promosyon kodu alan müşteriler yararlanabilir. Alınan şifreler 1 kez kullanılabilecektir.
Kampanyaya Axess, Free, Wings, Neo ve Akbank Kart, Ticari kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir.
Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb), tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 8 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
Akbank T.A.Ş. ve Koton Mağazacılık A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ