Kotonda axess karta özel 50 TL indirim fırsatı Aralık 2019

  • 04 Aralık 2019
Kotonda axess karta özel 50 TL indirim fırsatı Aralık 2019

Koton online alışveriş sitesinden axess kredi kartınızla yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim fırsatı sizi bekliyor. Kampanyaya axess mobil uygulaması üzerinden katılarak peşin fiyatına 6 taksit kolaylığından yararlanabilirsiniz.

Axess mobilden “Promosyon Kodu Al” butonuna tıklayarak indirimden yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

  • Axess Mobil’e özel 1 – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında 200 TL ve üzeri alışverişinizde 50 TL indirim sunulmaktadır. Kampanya sadece Koton.com’da geçerlidir, mağazalar kampanyaya dahil değildir. 50 TL indirim, 200 TL ve üzerindeki alışverişler için geçerlidir. Kampanya yalnızca indirimsiz ürünlerde geçerlidir. Özel koleksiyonlar kampanyaya dahil değildir. Başka kampanyalar ile birleştirilemez. Müşteri tarafından iptal/iade edilen siparişler için kazanılan indirim kuponu iptal edilir. İndirim firma tarafından uygulanmaktadır.
  • Kampanyadan sadece Axess Mobil üzerinden ilk harcamadan önce “Promosyon Kodu Al” butonuna tıklayarak promosyon kodu alan müşteriler yararlanabilir. Alınan şifreler 1 kez kullanılabilecektir.
  • 22 Kasım – 3 Aralık tarihleri arasında Koton.com’da kod kullanımı gerçekleşemeyecektir.
  • Axess’e özel 31 Aralık 2019 tarihine kadar Koton mağazalarında ve Koton.com’da alt limitsiz vade farksız 6 aya varan taksit fırsatı sunulmaktadır. Kampanyaya Axess, Free, Wings, Ticari kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir.
  • Bank’O Card Axess ile en fazla 3 taksit yapılabilmektedir.
  • 50.000TL ve üzeri limitli Ticari Kredi Kartları ile yapılan taksitli işlemlerde, işlem tutarı üzerinden Taksitli İşlem Komisyonu tahsil edilmektedir.
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x