Migros toptan axess kart kampanyası 500’e 50 TL hediye 6 Eylül – 5 Ekim 2018

  • 08 Eylül 2018
Migros toptan axess kart kampanyası 500’e 50 TL hediye 6 Eylül – 5 Ekim 2018
Axess kredi kartı sahipleri Migros Toptan marketlerden yapacakları 500 TL ve üzeri harcamalarında 50 TL chip para kazanacak. Kampanya 6 Eylül – 5 Ekim 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.Kazanılan chip para anında yüklenecek ve 13 Ekim 2018 tarihine kadar geçerli olacaktır.
Kampanyaya axess mobil uygulama üzerinden katılabilirsiniz.
Kampanya Ayrıntıları
  • Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile Ticari kartlar ve bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess puan kampanyasına dahil değildir.
  • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 50 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.