Kampanya ve İndirim Haberleri

Morhipo axess kart kampanyası 1 – 7 Haziran 2019

  Morhipo axess kart kampanyası 1 – 7 Haziran 2019

  Axess kredi kartı sahipleri Morhipo sitesinden yapacakları 400 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL indirim fırsatından yararlanacak. Kampanya tüm indirimlere ek olarak sunulacak. Morhipo kampanyası 1 – 7 Haziran 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

  Kampanya Ayrıntıları
  Axess’e özel Morhipo.com’da 1 – 7 Haziran 2019 tarihleri arasında 400 TL ve üzeri ilk alışverişe mevcut indirimlere ek 100 TL indirim sunulmaktadır. Kampanyaya bireysel Axess, Wings, Free kredi kartları dahildir. Ticari kartlar, Neo ve Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir. Ek kartlar kampanya kapsamındadır.
  Kampanyadan bir müşteri bir kez faydalanabilecektir ve en fazla 100 TL indirim kazanabilecektir. Chip-para kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Kampanya, fatura tutarı 400 TL ve üzeri olması şartıyla, Morhipo.com’daki mevcut indirim ve kampanyalarla birleşebilir. Kazanılan indirimler ekstrenize yansıtılacaktır. İptal edilen işlemlerde verilen indirim de iptal edilecektir.
  1 Ocak – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında, Morhipo Mobil ve www.morhipo.com ‘da Axess’e özel peşin fiyatına 3, 6 ve 9 taksit sunulur. Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir. Bank’O Card Axess ile en fazla 3 taksit yapılabilmektedir.
  50.000TL ve üzeri limitli Ticari Kredi Kartları ile yapılan taksitli işlemlerde, işlem tutarı üzerinden Taksitli İşlem Komisyonu tahsil edilmektedir.
  Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel ve ticari kredi kartları için on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; elektronik eşya alımlarında üç ay, kuyumla ilgili harcamalarda (Basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünleri) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda altı ay, fiyatı üç bin Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında, sağlık ürünü alımlarında, vergi ödemelerinde ve yurt içine ilişkin havayolları ve konaklama ile ilgili harcamalarda dokuz ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum (Basılı ve külçe altın), telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
  1. Emre203 dedi ki:

   Her cumartesi de axess le morhipoda yapilacak 250 ve uzeri alisverislerde tum indirimlere ek 30tl ekstre indirimi var.ben yaptim bakalim ikisi birden yansiyacak mi ekstreye

  2. Özcan dedi ki:

   İndirim yansıyınca mesaj olarak geliyor zaten Emre bry

  3. ÖZCAN dedi ki:

   Morhipo sayfasında tüm ürünlerde mi geçerli yoksa sadece yanında axess reklamı olan kategorilerde mi geçerli? Çünkü bazılarına reklam koymuş bazılarında yok.

  4. Hasanali dedi ki:

   Sayın Özcan giyimlerin hepsinde geçerli o reklamlar sizi yaniltmasin

  5. Özcan dedi ki:

   Tşkler Hasanali

  6. Özcan dedi ki:

   ben 400 tl alışveriş yaptım ancak indirim yansımadı ekstreye .Cumartesi günü 250 tl lik yaptığımdan 30 tl indirim yansıdı ancak pazar günü 400 tllik daha yaptım o yansımadı

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.