Morhipo axess kart kampanyası 350’ye 50 TL hediye 1 – 31 Aralık 2018

  • 03 Aralık 2018
Morhipo axess kart kampanyası 350’ye 50 TL hediye 1 – 31 Aralık 2018
Axess kredi kartı Morhipo kampanyası kapsamında 350 TL ve üzeri ödemelerde 50 TL değerinde hediye chip para fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya 1 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kazanılan chip-paralar anında yüklenecek ve 15 Ocak 2019 tarihine kadar Morhipo.com’da kullanılabilecektir.

Kampanya Ayrıntıları
  • 1 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Morhipo.com’da tek seferde yapılacak ilk 350 TL ve üzeri tek ödeme ve taksitli alışverişinize 50 TL chip-para sunulmaktadır.
  • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 15 Ocak 2019 tarihine kadar Morhipo.com’da kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 16 Ocak 2019 tarihinde geri alınacaktır.
  • Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir.
  • Masterpass ile yapılan alışverişlerde chip-para kullanımı sağlanamamaktadır.
  • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 50 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • 1 Ocak – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında, Morhipo Mobil ve www.morhipo.com ‘da Axess’e özel peşin fiyatına 3 ve 6 taksit sunulur. Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.