Morhipo axess karta özel 350 TL harcamada 75 TL chip para hediye

  • 01 Ağustos 2018
Morhipo axess karta özel 350 TL harcamada 75 TL chip para hediye

Online alışverişte beğenilen siteler arasında olan Morhipo.com yeni kredi kartı kampanyası kapsamında axess ile yapacağınız 350 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL değerinde chip para kazanacaksınız. Kampanya 1 – 15 Ağustos 2018 tarihleri arasında geçerli olacak ve 6 taksitle ödeme yapabilirsiniz.

Kazanılan chip-paralar 26 Ağustos 2018 tarihine kadar Morhipo.com’da kullanılabilecektir.

Kampanya Ayrıntıları

  • 1 – 15 Ağustos 2018 tarihleri arasında Morhipo.com’da tek seferde yapılacak ilk 350 TL ve üzeri tek ödeme ve taksitli alışverişinize 75 TL chip-para sunulmaktadır.
  • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 26 Ağustos 2018 tarihine kadar Morhipo.com’da kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 27 Ağustos 2018 tarihinde geri alınacaktır.
  • Axess, Wings, Free kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir.
  • Masterpass ile yapılan alışverişlerde chip-para kullanımı sağlanamamaktadır.
  • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 75 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • 1 Ocak – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında, Morhipo Mobil ve www.morhipo.com ‘da Axess’e özel peşin fiyatına 3 ve 6 taksit sunulur. Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.