Kampanya ve İndirim Haberleri

N11 axess kredi kartı kampanyası 1-15 Haziran 2019

 • 01 Haziran 2019
N11 axess kredi kartı kampanyası 1-15 Haziran 2019

Axess kredi kartı sahipleri online alışveriş sitesi N11 üzerinden yapacakları 500 TL üzeri harcamalarında 25 TL, 1000 TL üzeri harcamalarda 50 TL değerinde chip para kazanacak. Kampanyaya 1-15 Haziran 2019 tarihleri arasında axess mobil uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanya kapsamında, 1- 15 Haziran 2019 tarihleri arasında N11.com’da tek seferde yapılacak 500-999,99 TL arasındaki alışverişlere 25 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlere ise 50 TL chip-para kazanma imkanı sunulmaktadır.
Kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından N11 yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olması gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
Kazanılan chip-para’lar aynı gün karta yansıyacak ve 30 Haziran 2019 tarihine kadar Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 1 Temmuz 2019 tarihinde geri alınacaktır.
Axess, Wings, Free, Neo, Ticari kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ise puan kampanyasına dahil değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. Mehmet dedi ki:

  Sarikiz sayiliyormu deneyen var mi

 2. aykut dedi ki:

  kampanyada kuyum belirtilmediğine göre geçerli sanırım. not denemedim.

 3. Mert dedi ki:

  Axess de bol kepçe dağıttı dağıttı şimdi 100 tl den 50 tl ye indirdi puanı

 4. Anonim dedi ki:

  Sarıkız oluyor mu deneyen varsa acil cevap

 5. Necati dedi ki:

  N11.com’da yazıyor: Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler var mı? Kampanya “Yatırımlık Altın & Gümüş”, “Kontör, Simkart ve Hat”, “Toptan Satış”, “Uçak Bileti”, “Toplu Satış”, “Özel Satış” ve “Fırsat kategorileri” kapsamında yapılan alışverişlerde geçerli değildir.

 6. Anonim dedi ki:

  Sarıkız deneyip puan yüklenen var mı acele cevap

 7. Anonim dedi ki:

  Sarıkız deneyip puan alan varmı acele cevap

 8. Anonim dedi ki:

  Arkadaşlar sarıkız olumlumu bilgisi olan var mı

 9. Eskkral dedi ki:

  Sarıkız olumlu arkadaşlar. Ayrıca babalar günü kampanyası ile kombo oluyor.

 10. Adanalı dedi ki:

  Adamsın ESKKRAL…. Bilgi paylaşılınca güzel

 11. Eskkral dedi ki:

  Eyvallah Adanali. Birbirimize faydamiz olduysa ne mutlu bize.

BİR YORUM YAZ