Network giyim Axess kart kampanyası %20 indirim fırsatı

  • 02 Eylül 2016
Network giyim Axess kart kampanyası %20 indirim fırsatı

Network giyim online alışveriş sitesinde Axess kredi kartı sahiplerine özel kampanya kapsamında anında %20 indirim fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya kapsamında 18 Eylül 2016 tarihine kadar ödeme ekranında AKBANK20 kodunu kullanarak indirimden yararlanabilirsiniz. Üstelik Axess ile ödemelerde peşin fiyatına 6 taksit kolaylığı sunulmaktadır.

Kampanya Ayrıntıları

  • Kampanya kapsamında 1 – 18 Eylül 2016 tarihleri arasında www.network.com.tr üzerinden AKBANK20 kodu ile yapacağınız alışverişlerde %20 indirim sunulacaktır. İndirimden faydalanmak için ödeme esnasında indirim kodunun kullanılması gerekmektedir. İndirim kampanyası tüm ürünlerde geçerlidir.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Axess Exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.
  • Axess’e özel Network’te 1 Temmuz 2016 – 31 Ocak 2017 tarihleri arasında alt limitsiz vade farksız 2 taksitli alışverişlerinizde +4 taksit ile 6 taksit sunulmaktadır.
  • Yasal Mevzuat gereği, tekstil sektöründe mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, bireysel kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi dokuz ayı geçemez. Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ