Nike mağazalarında axess ile 350 TL’ye 50 TL hediye 1-30 Nisan 2018

  • 01 Nisan 2018
Nike mağazalarında axess ile 350 TL’ye 50 TL hediye 1-30 Nisan 2018

Aşağıda belirtilen Nike mağazalarında 2018 ilkbahar yaz sezonu ürünleri ve tüm ürünlerden axess kredi kartı ile yapacağınız 350 TL ve üzeri alışverişinizde 50 TL değerinde chip para kazanacaksınız. Kampanya bu ay 1-30 Nisan 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kazandığınız chip para anında kartınıza yüklenecek ve 15 Mayıs 2018 tarihine kadar kullanılabileceksiniz.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanya İzmir; Konak (Milli Kütüphane Caddesi), İstanbul; İstinye Park, Akasya, Capacity, Akbatı, Capitol, Optimum, Historia, Meydan, Marmara Forum, Akmerkez, Vadi İstanbul, Bursa; Bursa Park, Çanakkale; 17 Burda, Kocaeli; Symbol AVM mağazalarında geçerlidir.
Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir. Online alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 50 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.