Kampanya ve İndirim Haberleri

Sea Life İstanbul Akvaryum 2 kişilik bilet Axess sahiplerine hediye kampanyası 2019

 • 16 Mayıs 2019
Sea Life İstanbul Akvaryum 2 kişilik bilet Axess sahiplerine hediye kampanyası 2019

Kampanya sonlandırılmıştır.

 

 

Axess kredi kartı sahiplerine harika bir hediye haberimiz var. İstanbul Sea Life akvaryumda 2 kişilik bilet hediyenizi almak için axess mobil üzerinden promosyon kodu al butonunu kullanın. Alacağınız kod ile danışma noktasından çift kişilik hediye biletinizi alabilirsiniz.

Kampanya 15 Mayıs – 15 Temmuz 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
Axess’e özel 15 Mayıs – 15 Temmuz tarihleri arasında Axess Mobil’den alacağınız promosyon kodu ile Forum İstanbul-SEA LIFE İstanbul çift kişilik davetiyesi hediye olarak sunulmaktadır.
Sealife davetiyenizi Forum İstanbul alışveriş merkezi 1. katta bulunan danışma noktasından Axess Mobil’den aldığınız promosyon kodunu göstererek teslim alabilirsiniz. Bir kod ile 2 adet SEA LIFE İstanbul davetiyesi alınabilir. Davetiye iki kişi için geçerli olup, bir kez kullanılabilir. Bir müşteri Axess Mobil’den bir kez kod alabilecektir.
Davetiyelerin son kullanım tarihi 28.12.2019’dur. Davetiyenin mali değeri yoktur, satılamaz, nakde çevrilemez. Davetiye, diğer indirim, kampanya, özel fiyat ve online biletlerle birleştirilemez. Resmi tatillerde hediye bilet kullanımı geçerli değildir.
Kampanyadan sadece Axess Mobil üzerinden ilk harcamadan önce “Promosyon Kodu Al” butonuna tıklayarak promosyon kodu alan müşteriler yararlanabilir. Alınan şifreler 1 kez kullanılabilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. djyavuz dedi ki:

  İnternet Alışverişlerinde Sana Özel 80 TL Chip-para Fırsati!

  Mayis sonuna kadar internet alişverişi yaparken kredi kartinı kullan, ilk 800 TL ve üzeri alişverişine 80 TL chip-para kazan

  Axess Mobil bana Özel bölümünü kontrol edin…

 2. AY dedi ki:

  sagol Sn djyavuz bana da 500e 50 vermiş…

 3. djyavuz dedi ki:

  Rica ederim güle güle ekonomiye can katın……

 4. aykut dedi ki:

  bu bana özel kısmı akbank drekt temi akses mobildemi yer alıyor?her iki uygulamayada baktım. bana özel kısmını bulamadım.

 5. AY dedi ki:

  sn Aykut Axess Mobilde yer alıyor ancak kişiye özel yani banka size fayda tanımlamamış olabilir…saygılarla..

 6. aykut dedi ki:

  teşekkürler sn ay sanırım dediğiniz gibi. çünkü akses mobilde görünmüyor.

 7. AY dedi ki:

  Sn Arkadaşlar Axess Mobilde sağolsun Djyavuzun ikazı ile baktığımda bana özel 500 tlye 50tl chip para kamp. vardı bende https://www.epttavm.com/pttem/mtv seçeneğiyle 2019 yılının 2, pulunu ödedim (normalde vergi ödemesi hariç ancak epttyi internet alışverişi sayıyor) 50tl chip kazandım ve yüklendi bilginize bence bir bakın axess mobilinize…

BİR YORUM YAZ