Şok market axess kampanyası 6 Eylül – 3 Ekim 2017

 • 06 Eylül 2017
Şok market axess kampanyası 6 Eylül – 3 Ekim 2017

Şok marketlerde bu ay axess kredi kartına özel kampanya kapsamında yapacağınız toplamda 100 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL değerinde chip para kazanma fırsatı 6 Eylül – 3 Ekim 2017 tarihleri arasında sizleri bekliyor. Alışveriş öncesi kampanya katılımı için ŞOK yazarak 4566’ya mesaj gönderilmelidir.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanyadan Axess, Wings, Neo, Free, sahipleri faydalanabilir.Free için chip-para,artı taksit kampanyasına katılım ücreti işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır Kampanyaya Bank o’card Axess ve Business kartlar dahil değildir. 10 TL chip-para hediyesi, 6 Eylül – 3 Ekim 2017 tarihleri arasında yapılacak toplam 100 TL ve üzeri harcamayı gerçekleştirdikten sonra karta anında yüklenecektir ve yüklendiği andan itibaren 13 Ekim 2017 tarihine kadar Şok marketlerde yapılacak bir sonraki alışverişlerde kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-para’lar 14 Ekim 2017 tarihinde silinecektir. Kart sahipleri, asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalar ile kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir ve en çok 10 TL chip-para kazanabilir.Katılım için gönderilen SMS’ler; tüm operatörler tarafından KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilir.SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Chip-para kullanımları kampanya kapsamında değildir. Akbank T.A.Ş Kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Bence bu tur devami olmayan dusuk tutar olanlara katilmamak gerekir mi axess yilin ikinci yarisinda resmen beni kullanmayin der gibi tavır sergiliyor

 2. Hikmet dedi ki:

  Aksesi kulanmıyacan ben kenara atmışım 😎

 3. Anonim dedi ki:

  Axses eskisi gibi değil müşteri memnuniyeti yok

 4. Cengizhan dedi ki:

  Axess yaşıyormuş yav öldü biliyorduk

 5. Anonim dedi ki:

  Şok yüz tl ve üzeri alışverişe çip para vermedi

BİR YORUM YAZ