Tchibo Axess kampanyası 150 TL harcamaya 25 TL hediye

  • 02 Haziran 2016
Tchibo Axess kampanyası 150 TL harcamaya 25 TL hediye

Axess kredi kartı sahipleri Tchibo mağazaları ve online alışveriş sitesi tchibo.com.tr adresinden yapacakları 150 TL ve üzeri alışverişlerinde 25 TL değerinde chip para kazanacak. Kampanya 1-30 Haziran 2016 tarihleri arasında geçerli olacak olup +3 taksit kolaylığı sunulacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

  • Kampanya 150 TL ve üzeri tek ödeme ve taksitli işlemlerde geçerli olup, kampanyadan kazanılacak puan tutarıen fazla 25 TL olacaktır.
  • Kazanılan chip-paralar aynı gün karta yansıyacaktır. Kazanılacak chip-para geçerlilik tarihi 15 Temmuz 2016’dır. Kullanılmayan chip-para’lar 16 Temmuz 2016 tarihinde geri alınacaktır. Kampanyaya dahil olacak kartlar:
  • Axess, Wings, Free, Neo. Neo kartlar kampanyadan sadece Tchibo Mağazaları’nda faydalanabilirler. Bank’O Card Axess ve Ticari kartlar puan kampanyasına dahil değildir. Chip-para kampanyası müşteri bazındadır, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilir ve en fazla 25 TL chip-para kazanabilir.
  • Kazanılan chip-paralar Tchibo Mağazalarında kullanılabilecektir.
  • 100 TL ve üzeri 2-6 arası taksitli alışverişlerde +3 taksit sunulacaktır. Artı taksit kampanyalarından Axess, Wings, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri,
  • Free ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir. Free için chip-para ve artı taksit kampanyasına katılım ücreti işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır. Yasal Mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, bireysel kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi dokuz ayı geçemez. Kuyumla ilgili harcamalarda bu süre dört ay, beyaz eşya ve mobilya ile eğitim ve öğrenim ücretine ilişkin harcamalarda ise bu süre on iki ay olarak uygulanır. Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyonla ilgili harcamalarda ve yemek, gıda, akaryakıt ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ