Tefalde 350 TL alışverişte 50 TL chip para hediye 1-31 Mayıs 2018

 • 03 Mayıs 2018
Tefalde 350 TL alışverişte 50 TL chip para hediye 1-31 Mayıs 2018

Axess kredi kartınızla Tefal’den yapacağınız 350 TL ve üzeri alışverişinizde 50 TL değerinde chip para kazanacaksınız. Kampanya bu ay 1-31 Mayıs 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Axess mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılabilirsiniz.

Kazanılan chip-paralar 15 Haziran 2018 tarihine kadar Tefal mağazalarında kullanılabilecektir.

Kampanya Ayrıntıları

 • 1-31 Mayıs 2018 tarihleri arasında Tefal mağazalarından farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 350 TL ve üzeri ilk alışverişe 50 TL chip-para imkanı sunulmaktadır.
 • Kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “TEFAL” yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler; tüm operatörler tarafından KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilir.
 • Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
 • Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir.
 • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 15 Haziran 2018 tarihine kadar Tefal mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 16 Haziran 2018 tarihinde geri alınacaktır.
 • Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir.
 • Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahil değildir.
 • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 50 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Faruk dedi ki:

  Alooooo. Yeni kampanya kar neden görünmüyor

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.