Tekin Acar axess kart kampanyası %25 indirim kodu ve 50 TL chip para hediye

  • 01 Kasım 2016
Tekin Acar axess kart kampanyası %25 indirim kodu ve 50 TL chip para hediye

Axess kredi kartı sahipleri Tekin Acar mağazalarından yapacakları 300 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL değerinde chip para kazanma fırsatı sizi bekliyor. Kampanyada tüm ürünlerde geçerli %25 indirim mevcut. Kampanya 10 Kasım 2016 tarihine kadar devam edecektir.

İndirim kodu: 4FEB026E

Kampanya Ayrıntıları

  • Kampanya, 28 Ekim – 10 Kasım 2016 tarihleri arasında 300 TL ve üzeri tek seferde yapılacak işlemlerde geçerli olup, kampanyadan kazanılacak puan tutarı en fazla 50 TL olacaktır.
  • Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimden faydalanmak için mağaza ve web site üzerinden yapılacak alışveriş esnasında 4FEB026E indirim kodununun kullanılması gerekmektedir. Kampanyaya dahil olacak kartlar; Axess, Wings, Free, Neo, Bank’O Card Axess.
  • Kazanılan chip-paralar aynı gün karta yansıtılacak ve Tekin Acar mağazalarında kullanılabilecektir. Chip-para geçerlilik tarihi 30 Kasım 2016’dır. Kullanılmayan chip-para’lar 1 Aralık 2016 tarihinde geri alınacaktır. Kampanyaya dahil olacak kartlar: Axess, Wings, Free, Neo. Neo kartlar kampanyadan sadece Tekin Acar Mağazaları’nda faydalanabilirler. Bank’O Card Axess ve Ticari kartlar puan kampanyasına dahil değildir. Chip-para kampanyası müşteri bazındadır, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilir ve en fazla 50 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan chip-paralar Tekin Acar mağazalarında kullanılabilecektir.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.