Teknosa Axess kampanyası 135 TL chip para hediye

  • 09 Şubat 2016
Teknosa Axess kampanyası 135 TL chip para hediye

Axess kredi kartı sahipleri Teknosa mağazaları ve internet satış sitesinden 12-15 Şubat tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacakları ilk 600 TL üzeri alışverişte 60 TL, ikinci 600 TL üzeri alışverişte 75 TL olmak üzere 75 TL değerinde chip para kazanacak.

Kampanyadan puan kazanmak için TEKNOSA yazarak 4566’ya gönderilmelidir.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanyadan faydalanmak için, 12-15 Şubat 2016 tarihleri arasında ilk harcamadan önce Akbank sisteminde kayıtlı olan cep telefonundan bir kez “TEKNOSA” yazıp 4566’ya SMS ile gönderilmesi gerekmektedir.
Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından kayıt oldunuz bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
Kampanyaya asıl kart sahibinin kayıtlı olan telefon numarasından 1 kez SMS gönderilerek kayıt olunması yeterlidir.
Kart sahipleri, asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalar ile kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir ve en çok 135 TL chip-para kazanabilir.
Chip-para kullanımları kampanya kapsamında değildir. İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir.
60 TL chip-para, ilk yapılan 600 TL ve üzeri işlem sonrasında; 75 TL chip para da farklı günde yapılmış ikinci 600 TL ve üzeri işlem sonrasında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 01 Mart 2016 tarihine kadar tüm Teknosa Mağazalarından yapılacak olan bir sonraki alışverişlerde kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-para’lar 02 Mart 2016 tarihinde silinecektir.
Kampanyadan Axess, Wings, Neo, exi26, Free, sahipleri faydalanabilir.
Kampanyaya Bank o’card Axess ve Business kartlar dahil değildir.
SMS tutarı KDV ve ÖİV dahil Turkcell aboneleri için 0.65 TL, Avea aboneleri için 0,60 TL, Vodafone aboneleri için 0,65 TL olarak ücretlendirilir. SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanya süresince, kampanya koşularının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.
İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi dokuz ayı geçemez. Kuyumla ilgili harcamalarda bu süre dört ayı geçemez. Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyonla ilgili harcamalarda ve yemek, gıda, akaryakıt ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
Akbank T.A.Ş Kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    Kendi sitesinde böyle bir kampanya gözükmüyor

BİR YORUM YAZ