Kampanya ve İndirim Haberleri

Teknosa axess kart kampanyası 100 TL hediye 19- 22 Nisan 2019

  Teknosa axess kart kampanyası 100 TL hediye 19- 22 Nisan 2019

  Axess kredi kartı sahipleri Teknosa mağazaları ve internet sitesinden yapacakları 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde chip para kazanacak. Kampanya bu hafta 19- 22 Nisan 2019 tarihleri arasında axess mobil üzerinden yapılacak katılımlarda geçerli olacaktır.

  Kampanya Ayrıntıları
  Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce bireysel asıl kart sahibinin Axess Mobil’den “Hemen Katıl”a tıklaması gerekmektedir. Kampanya katılımı, Axess Mobil’den yapılan katılımlarda “Katıldığınız Kampanyalar” bölümünde yer almasından sonra sağlanır.
  19- 22 Nisan 2019 tarihleri arasında tüm Teknosa mağazaları ve Teknosa.com’dan yapacağınız ilk 1.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişinize 100 TL chip-para sunulmaktadır.
  Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 29 Nisan 2019 tarihine kadar Teknosa mağazalarında kullanılabilecektir. Kampanyada kazanılan chip-paralar Teknosa.com’da kullanılmamaktadır. Kullanılmayan chip-paralar 30 Nisan 2019 tarihinde geri alınacaktır.
  Axess Mobil ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise chip para kampanyasına dahil değildir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
  Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalar toplamında, kampanyadan bir defa en fazla 100 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir.
  İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  Axess Mobil ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.