Tekzen axess kredi kartı kampanyası 1-31 Ekim 2019

  • 01 Ekim 2019
Tekzen axess kredi kartı kampanyası 1-31 Ekim 2019

Axess kredi kartı sahipleri Tekzen internet sitesinden yapacakları 400 TL ve üzeri alışverişlerde 40 TL değerinde chip para kazanacak. Kampanya 1-31 Ekim 2019 tarihleri arasında geçerlri olacaktır. Kampanyaya axess mobil uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları
Kazanılan chip paralar anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 7 Kasım 2019 tarihine kadar tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-paralar 8 Kasım 2019 tarihinde silinecektir.
Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir.
Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 40 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x