Kampanya ve İndirim Haberleri

Total akaryakıt axess kredi kartı kampanyası 16 Şubat – 31 Mart 2020

  • 16 Şubat 2020
Total akaryakıt axess kredi kartı kampanyası 16 Şubat – 31 Mart 2020

Axess kredi kartı sahipleri Total akaryakıt istasyonlarından farklı günlerde yapacakları 125 TL ve üzeri 4 adet alışverişte 40 TL değerinde chip para kazanacak. Kampanya 16 Şubat – 31 Mart 2020 tarihleri arasında ÜYE Total istasyonlarında geçerli olacaktır.

Kampanyaya axess mobil uygulamasından katılabilirsiniz.

Kazanılan puanlar anında yüklenecektir.

Kampanyaya dahil Total Ofisi istasyonlarına ulaşmak için https://www.axess.com.tr/axess/5148/bayi-listesi

*Tüzel müşteriler kampanyaya sadece SMS ile katılabilir ve en fazla 30 TL chip-para kazanabilirler.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanyadan faydalanmaya başlamak için ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin; Axess Mobil’den “Hemen Katıl”a tıklayarak veya Akbank’ta kayıtlı cep telefonu numarasından “TOTAL “ yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olması gerekmektedir.
Kampanya katılımı, Axess Mobil’den yapılan katılımlarda profil alanındaki “Katıldığınız Kampanyalar” bölümünde yer almasından sonra, SMS ile yapılan katılımlarda ise belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından “kayıt oldunuz” bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
Kazanılan chip-paralar anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 8 Nisan 2020 tarihine kadar kampanyaya katılan tüm Axess üyesi TOTAL istasyonlarında yapılacak akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-paralar sonrasında sadece akaryakıt sektöründeki Axess üye işyerlerinde akaryakıt ve otogaz alımlarında kullanılabilir.
Aynı gün içerisinde yapılan 125 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir.
Kampanya kapsamında işlemlerin Axess üye işyeri TOTAL istasyonlarındaki Akbank Axess POS terminalinden yapılması gerekmektedir.
Kampanyadan Axess, Axess Business, Free, Wings, Wings Business, Neo, Neo Business, Axess KOBİ asıl ve bu kartlara bağlı ek kart sahipleri faydalanabilecektir.
Bank’O Card Axess kartları kampanyaya dahil değildir.
Tüzel müşteriler Axess Mobil uygulamasını kullanamadıkları için kampanyaya 4566’ya SMS göndererek katılabilir ve en fazla 30 TL chip-para kazanabilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. djyavuz dedi ki:

    Axess Teknosa 21 /24 şubat tarihleri arasında 1000tl alışveriş 100 tl CHİP PARA HEDİYE….

BİR YORUM YAZ