Kampanya ve İndirim Haberleri

Trendyol axess kredi kartı kampanyası 100 TL hediye 13-30 Kasım 2020

 • 13 Kasım 2020
Trendyol axess kredi kartı kampanyası 100 TL hediye 13-30 Kasım 2020

Axess kredi kartı sahipleri Trendyol üzerinden yapacakları 500 TL ve üzeri ödemelerde 100 TL chip para kazanacak. Kampanyaya axess mobilden 13-30 Kasım 2020 tarihleri arasında katılabilirsiniz. Kazanılan chip paralar anında yüklenecek ve kaybolmayacaktır.

Axess’e başvuranlar, kartlarını kurye beklemeden kullanmaya başlıyor. Axess Mobil’den ulaştıkları kart bilgisi ile hem internet alışverişlerini, hem de mobil ödeme ile mağaza içi alışverişlerini anında yapmaya başlıyor. Adreslerine giden kartta ise kart numarası yazmıyor. Siz de uçtan uca dijital bu deneyim için Axess Mobil’in güncel versiyonunu indirip, Axess Mobil’e Akbank Şifre’nizle giriş yaparak hemen başvurun:

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanya kapsamında 13-30 Kasım 2020 tarihleri arasında, cebe inen, anında dijital kullanım özelliği olan Axess ve Wings kartlar ile Trendyol’dan tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri ilk alışverişe 100 TL chip-para sunulacaktır.
 • Kampanyadan faydalanmak için harcamadan önce Axess Mobil üzerinden “Hemen katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Axess Mobil ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Anında dijital kullanım özelliği olan Axess/Wings karta Axess Mobil, Akbank Mobil, Akbank İnternet, axess.com.tr, akbank.com, wingscard.com kanallarından başvurulabilir; başvuru formunda “kartımın anında dijital kullanıma açılmasını istiyorum” seçeneği seçilmelidir.
 • Başvurusu onaylanan Akbank müşterileri, kartları adreslerine ulaşmadan, kartlarını internet alışverişine açarak anında internet harcaması yapabilir.
 • Kampanyadan 13 Kasım 2020 tarihi öncesi anında dijital kullanım özelliği olan Axess ve Wings kart sahipleri de faydalanabilir.
 • Kampanyaya, anında dijital kullanım özelliği olmayan bireysel kartlar, Free, ticari kartlar, ek kart ve sanal kart dâhil değildir.
 • Kampanyadan her kullanıcı bir defa yararlanabilecektir. Kampanya kapsamında bir müşteri en fazla 100 TL chip-para kazanabilir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
 • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 15 YORUM
 1. uA dedi ki:

  Bende gözükmüyor. Gözüken var mı?

 2. m.ali dedi ki:

  bence bu kampanya sadece yeniAxess kart alanlar için geçerlidir, çünkü eskiden bir ay kampanya süresini, bir haftaya düşüren axess yüz tl puanı ölse vermez… diye düşünüyorum.

 3. Emre203 dedi ki:

  Yok

 4. AbdllhY dedi ki:

  bende de yok

 5. Mahmut dedi ki:

  Kampanya bende mevcut yukarıda arama butonuna TRENDYOL yazdım çıktı yeni başvurular geçersizdir 13 kasim öncesi kartlar katılabiliyor cuzdandan çekeceğim gecerli olursa benden 2 mesajda belirtilerin gecerli oluyor galiba bakalim

 6. Mahmut dedi ki:

  Kampanya ya yukarıda arama butonundan TRENDYOL yazdım ulaştım 13 kasim öncesi kartlar faydalanabiliyor bilginize

 7. aykut dedi ki:

  bu dijital kart ne oluyor?

 8. Anonim dedi ki:

  trendyol yazdım ama çıkmadı birşey.

 9. ethem dedi ki:

  yok oyle bi kampanya …kisiye ozel ..

 10. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Ethem kişiye özel değil şartları okursan anlarsın. Yok öyle bakmadan yorum yapmak :)

 11. Anonim dedi ki:

  bu kartta kart aidatı gibi birşey var mı? bize kartın maliyeti var mı daha doğrusu

 12. Kampanyaci dedi ki:

  Sadece ilk defa Adese dijital kart çıkaranlara

 13. AbdllhY dedi ki:

  SAYIN ARKADAŞLAR YUKARIDAKİ KAMPANYAYA KATILMAK İÇİM AKBANK MOBİLE (AXES DEĞİL) GİRİYORSUNUZ SONRASINDA “BAŞVURULAR VE İHTİYAÇLAR SEKMESİNE” SONRASINDA “KREDİ KART BAŞVURUSU” EN SONDA “ADI GEÇEN DİJİTAL KARTTI SEÇİP İLGİLİ ALANLARI DOLDURUP KARTI OLUŞTURUYORSUNUZ” SONRASINDA AKBANK MÜŞ.TEMS. YA DA AXESS MOBİLE DÜŞERSE KAMPANYAYA KATILABİLİYORSUNUZ ANCAAAAAK 1. BU KATTANDA AXESS KADAR AİDAT ÖDEME VE 2.HANDİKAP İSE KARTI BİR SENE DEĞİL 1 AY BİLE KULLANSANIZ İLK EKSTREYE AİDAT YANSIMA İHTİMALİ VAR BU YÜZDEN BEN ŞİMDİLİK BU İŞE BULAŞMADIM BİLGİNİZE.. (SON YAZDIĞIM BİLGİLER MÜŞ. HİZ. TARAFINDAN VERİLEN TEYİTLİ BİLGİLERDİR)

 14. hemsinlee dedi ki:

  Arkadaşlar telegram grubu kurduk, gerçekten çok daha güzel. Gruplara eklediğimiz botlarla grup yönetimi çok hoş oluyor. Kampanya tarihlerine, puan yüklenme ve son günlerine bildirim koyabiliyoruz. Sınırsız kişi ekleme, anketler vs bir sürü özelliği var telegramın. Herkesi bekleriz.

 15. Anonim dedi ki:

  nasıl giriyoruz telegrama

BİR YORUM YAZ