Kampanya ve İndirim Haberleri

Trendyol axess kredi kartına özel 350’ye anında 30 TL indirim 1-15 Eylül 2021

  • 01 Eylül 2021
Trendyol axess kredi kartına özel 350’ye anında 30 TL indirim 1-15 Eylül 2021

Trendyol sitesinden güzel bir kampanya haberimiz var. Axess kredi kartınızla Trendyol üzerinden yapacağınız 350 TL ve üzeri alışverişlerde anında 30 TL indirim fırsatı sunulacaktır. Kampanya 1-15 Eylül 2021 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanya kapsamında 1-15 Eylül 2021 tarihleri arasında Trendyol’dan yapılacak 350 TL ve üzeri ilk alışverişte anında 30 TL indirim sunulacaktır.
Kampanyaya Axess, Free, Wings, Neo ve Akbank kart, ticari kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Kampanyaya Bank’O Card Axess dahil değildir.
Kampanyaya Sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
Kampanyadan her kullanıcı bir defa yararlanabilecektir.
Bu kampanya trendyol.com’da yapılan başka kampanya veya indirim kodları ile birleştirilemez.
Alışveriş tutarının kargo ücreti ve vade farkı hariç kısmı indirime tabii tutulur.
İptal/iade sonrasında kampanya koşulları sağlanmaması durumunda indirim tutarı iadesi yapılmaz veya yeniden kullanım hakkı verilemez.
İndirim, ürün detayında “”Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir.”” ibaresi bulunan ürünlerde ve butiklerde geçerli değildir. Sepette indirim, ikinci ürüne avantaj benzeri kampanyalı butiklerde kampanya avantajı ve indirim birlikte kullanılamaz.
Trendyol Cüzdan bakiyesiyle ya da ödeme sayfasında Trendyol Cüzdanım ile öde seçenekleriyle yapılan işlemlerde kampanya geçerli değildir.
Chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. BÜLENT dedi ki:

    Cüzdan olmaz diye tahmin ediyorum. Yinede deneyen var mı?

  2. Orhan Yılmaz dedi ki:

    Cüzdan olmuyor indirimli ürün olmuyor ben denedim

  3. mahmut dedi ki:

    Akbank kart ile kombo yapılabilir 250 tl harcamaya 10 iade ve 30 indirim 350 kusur indirimsiz alışverişlerde geçerli ben bebek mama ve fairy aldım bilginize

BİR YORUM YAZ