Uğur internet sitesinde Axess kart kampanyası 50 TL hediye

  • 11 Temmuz 2016
Uğur internet sitesinde Axess kart kampanyası 50 TL hediye

Axess kredi kartı sahipleri Uğur online alışveriş sitesi satis.ugur.com.tr adresinden yapacakları 500 TL üzeri alışverişte 25 TL, 1000 TL üzeri alışverişte 50 TL değerinde chip para fırsatından yararlanacak. Kampanya 11 Temmuz – 8 Ağustos 2016 tarihleri arasında peşin fiyatına 12 taksit kolaylığı ile geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

  • Kampanya sadece Axess ile satis.ugur.com.tr web sitesinden yapılacak alışveirşlerde geçerlidir.
  • Kart sahipleri, asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalar ile kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir ve en çok 50 TL chip-para kazanabilir.
  • Chip-para kullanımları kampanya kapsamında değildir. İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir.
  • Kampanya döneminde kazanılan chip-para , 500 TL ve 999 TL arası alışverişlerde 25 TL , 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL chip para olarak ilk işlem sonrasında anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 18 Ağustos 2016 tarihine kadar Axess üyeişyerlerinde yapılacak bir sonraki alışverişlerde kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-para’lar 19 Ağustos 2016 tarihinde silinecektir.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Neo, exi26, Free sahipleri faydalanabilir.
  • Kampanyaya Bank o’card Axess ve Ticari kartlar dahil değildir.
  • Ticari mal alımları kampanyaya dahil değildir.
  • Yasal Mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, bireysel kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi dokuz ayı geçemez. Kuyumla ilgili harcamalarda bu süre dört ay, beyaz eşya ve mobilya ile eğitim ve öğrenim ücretine ilişkin harcamalarda ise bu süre on iki ay olarak uygulanır. Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyonla ilgili harcamalarda ve yemek, gıda, akaryakıt ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz. Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.