Kampanya ve İndirim Haberleri

Watsons axess kart kampanyası 100’e 20 TL hediye 1 – 31 Temmuz 2019

  • 01 Temmuz 2019
Watsons axess kart kampanyası 100’e 20 TL hediye 1 – 31 Temmuz 2019

Axess kredi kartı sahiplerine özel kampanyalar sürüyor. Axess ile Watsons mağazaları ve internet sitesinden yapacağınız 100 TL ve üzeri ödemelerde 20 TL hediye chip para fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya 1 – 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya axess mobil uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları
Axess Mobil’e özel 1 – 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında Watsons mağazalarından ve watsons.com.tr’den yapacağınız bir defa 100 TL ve üzeri harcamaya 20 TL chip-para sunulmaktadır. Kampanyaya katılmak için, Axess Mobil üzerinden, ilk harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır.
Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir. Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 15 Ağustos 2019 tarihine kadar Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 16 Ağustos 2019 tarihinde geri alınacaktır.
Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.
Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir. Kampanya sana POS’ta peşin işlemlerde geçerlidir. Chip-para kampanyası müşteri bazındadır.
Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 20 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir.
Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-paralar iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ