Watsons axess kredi kartı kampanyası 1-31 Ağustos 2023

  • 02 Ağustos 2023
Watsons axess kredi kartı kampanyası 1-31 Ağustos 2023

Axess kredi kartınızla Watsons mağazalarından yapacağınız 350₺ ve üzeri alışverişlerde 40₺ değerinde chip para kazanacaksınız. Kampanyaya juzdan uygulamanızdan 1-31 Ağustos 2023 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

  • Kampanya kapsamında 1-31 Ağustos 2023 tarihleri arasında Watsons mağazalarından ve watsons.com.tr’den yapacağınız 350 TL ve üzeri ilk harcamaya 40 TL chip-para sunulmaktadır.
  • Kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından WATSONS yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olması gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Juzdan veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  • Juzdan üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Juzdan ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir.
  • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 15 Eylül 2023 tarihine kadar Watsons mağazalarında kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-paralar sonrasında tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilir.
  • Axess, Wings, Free, Akbank Kart, Ticari kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ise puan kampanyasına dahil değildir.
  • Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x